Външна гирлянда за тераса на едро с Wifi RGBIC, водоустойчива, IP65, 10 RGB димируеми крушки
Относно този артикул
• [Интелигентно гласово управление]: Управлениеинтелигентна гирляндова лампас прости гласови команди чрез Alexa и Google Assistant или с приложението Tuya smart или Smart life чрез Wifi, където можете дистанционно да включвате/планирате включването/изключването на вашите гирлянди, да регулирате яркостта, да променяте цветовете и настроението.
• [Многосценен режим]:ODM интелигентно външно ландшафтно осветлениепредлагат много различни цветови режими и 16 милиона ярки цветови комбинации. Сменяйте цветовете, за да създадете съвсем нова атмосфера и преживяване, от романтично до релаксиращо или от тихо до весело. (Крушките са с един и същи цвят).
• [Водоустойчив]: Нечупливите крушки на външните гирлянди за тераса използват алуминиева сплав + PC материал, който може да издържи на най-тежките метеорологични условия, като дъжд, снежна буря и ултрависока температура.
• [Лесна настройка]: Следвайки видеото, което качихме, е лесно да свържете гирлянди с приложението Tuya smart или Smart life. Здрав кабел с 18-калибър и подсилени отвори за монтаж, гирляндовете могат лесно да се настроят с помощта на монтажни отвори с тел или куки.
• [Ниско напрежение и безопасност]: LED акрилните устойчиви на счупване крушки намаляват консумацията до 80% и издържат 25 000 часа. HBN LED гирляндовете за външно осветление са сертифицирани по ETL, което гарантира безопасност и издръжливост. Сертификатите за водоустойчивост IP65 са по-подходящи за употреба на открито.
Спецификация
| Номер на модел: | OSL10 |
| Номинално напрежение | DC 12V |
| Интелигентен контролер | RGBIC, водоустойчив IP65 |
| Максимална мощност на натоварване | 12W макс. (общо 10 крушки) |
| Захранващ адаптер | DC 12V / 1A с 0.3 метров кабел, водоустойчив IP44 |
| Материал на продукта | PC пластмаса |
| Цвят на продукта | Черно |
| Функция | 16 милиона цветови опции, с музикална функция |
| Безжична честота | 2.4G |
| Безжичен стандарт | IEEE 802.11 b/g/n |
Приложение
✤ IP65 Водоустойчив
✤ Дистанционно управление от приложението
✤ 16 милиона цвята
Можете да променяте цветовете, да регулирате яркостта и да избирате множество режими на осветление чрез приложението.
✤ Синхронизиране с музика
Синхронизирайте LED осветлението на вашия вътрешен двор с любимата си музика, докато релаксирате или танцувате
Сервизна поддръжка
Нашият оператор ще отговори на вашата информация в рамките на 24 часа! Забележка: Моля, уверете се, че имате 2.4 GHz WLAN връзка преди покупка. Този продукт не поддържа 5GHz Wi-Fi мрежи. Ако връзката не се осъществи в "AP режим", моля, проверете дали рутерът е двубандов WLAN.





