Tuya WiFi интелигентни RGB / RGBW LED ленти, RGB+ топло или студено бяло
Относно този артикул
• 5050 RGBW LED лента Количество LED: 60 светодиода/м, 300 светодиода/ролка (150 бр.RGB LEDи 150 бр. бели светодиода). Температурата на студено бялата светлина е 6000K-6500K. Мощността е 6W/m за студено бяло, супер ярко. Тази 5050 RGBW LED лента е...IP44
• Стандартната дължина на LED лентите на ролка: 5 м на ролка, може да се поръча с дължина 2 м или 3 м; ширината на FPCB е: 10 мм. Цветът на печатната платка е бял. 5-пинови конектори на двата края за RGBW, 4-пинови конектори на двата края за RGB, позволяват лесно свързване на LED ленти последователно.
• 5050 RGB / RGBW LED ленти работят със SmartRGBW / RGBWКонтролер, можете да управлявате лентовите си светлини чрез Goole Home/Amazon Alexa/IFTTT; Само с гласова инструкция за управление на светлините; Контролирайте промяната на цвета на светлината, яркостта, режима на осветление чрез приложението на телефона си по всяко време и навсякъде.
• Безопасен за употреба. Работното напрежение е12V.изключително ниска топлина. Лесно е за докосване и е безопасно за деца.
Спецификация
| Номер на модел: | С10 |
| Номинално напрежение | DC 9-12V |
| Интелигентен контролер | RGB/RGBW/RGBCCT |
| Максимална мощност на натоварване | Макс. 144 W |
| Захранващ адаптер | DC 12V / 1A или 2A с 1,5-метров кабел |
| Материал на продукта | PC пластмаса |
| Цвят на продукта | Бяло |
| Функция | 16 милиона цветови опции, с музикална функция |
| Лентова светлина | 2, 3 или 5-метрови LED ленти с 5050 RGB светодиода + 5050 студено бели светодиода 10 мм широка лента с PU покритие IP65 с 3M двустранно залепваща лента на гърба |
| Безжична честота | 2.4G |
| Безжичен стандарт | IEEE 802.11 b/g/n |
✤ Дистанционно управление на приложението
С помощта на вашия смартфон или таблет дистанционно управлявайте интелигентната WiFi RGBW LED лента от всяко място и по всяко време чрез безплатното приложение Smart Life или Tuya Smart.
✤ 16 милиона цвята
Можете да променяте цветовете, да регулирате яркостта и да избирате множество режими на осветление чрез приложението.
✤ Синхронизиране с музика
Синхронизирайте LED осветлението на вашия вътрешен двор с любимата си музика, докато релаксирате или танцувате
✤ Гласово управление
Умната WIFI RGBW LED светлинна лента е напълно съвместима с Amazon Alexa, Google Home и т.н. Просто дайте гласова команда на вашата Alexa или Google Home Assistant, за да управлявате устройствата си.
Сервизна поддръжка
Нашият оператор ще отговори на вашата информация в рамките на 24 часа! Забележка: Моля, уверете се, че имате 2.4 GHz WLAN връзка преди покупка. Този продукт не поддържа 5GHz Wi-Fi мрежи. Ако връзката не се осъществи в "AP режим", моля, проверете дали рутерът е двубандов WLAN.







