Tuya WiFi Smart стенен контакт с измервател на мощност, компютър или рамка от закалено стъкло, щепсел за ЕС
Относно този артикул
Този WiFiинтелигентен стенен контакте сконсумация на енергия, поддържа гласово управление / съответно управление / настройка на график / дистанционно управление чрез приложение / споделяне, много лесно, удобно и безопасно за използване.
• Ултрапрецизен мониторинг на енергията:Умни контакти за стенен контактизмерва потреблението на енергия на устройства и уреди с точност до 0,1% и предоставя данни за енергия и разходи с интерактивни графики по час, ден, месец или година, така че да можете да правите по-интелигентни избори за потребление на енергия.
Спецификация
| Номер на модел: | WSP16 / WSG16 |
| Номинално напрежение | 100~250V |
| Номинален ток | 10A или 16A |
| Максимална мощност на натоварване | 2400W (10A) или 3840W (16A) |
| Консумирана мощност | Да |
| Материал на продукта | PC или PC + рамка от закалено стъкло |
| Цвят на продукта | Бяло или черно |
| Размер | 86 (Д) * 86 (Ш) * 50 (В) мм |
| Безжична честота | 2.4G |
| Безжичен стандарт | IEEE 802.11 b/g/n |
Приложение
✤Дистанционно управление
След като вашиятWifi контакти за стенае успешно свързан, можете да управлявате електрическите си уреди отвсякъде чрез приложение, дори и да не сте у дома. Можете също така да промените името на контакта, както желаете.
✤ Интелигентно споделяне
Споделете устройството си с член на семейството или приятели
✤ Сейф
✤ Настройка на времето
Можете да включвате/изключвате захранването по ваш собствен график или да зададете обратно броене от 1 минута до 60 минути чрез приложението.
✤ Гласово управление
ТоваWifi щепсел за стенаСъвместим е с Amazon Alexa и Google Home. Командвайте ги с глас, за да включвате/изключвате захранването.
Сервизна поддръжка
Нашият оператор ще отговори на вашата информация в рамките на 24 часа! Забележка: Моля, уверете се, че имате 2.4 GHz WLAN връзка преди покупка. Този продукт не поддържа 5GHz Wi-Fi мрежи. Ако връзката не се осъществи в "AP режим", моля, проверете дали рутерът е двубандов WLAN.
7 дни в седмицата онлайн предпродажбено обслужване, сервизно обслужване при продажба, следпродажбено обслужване
1 година гаранция








