Умен мулти-разширител Tuya, 16A умни контакти, 3 гнезда и 2 USB, съвместим с Alexa и Google Home
Относно този артикул
• 3 интелигентни контакта: Независимо управление на 3умни контактии зарежда 2 устройства с вграденаUSB портове; идеален за управление на електроника във вашия дом, офис или малък бизнес.
•Защита от пренапрежение:Сертифицираната в ЕС защита от пренапрежение предпазва чувствителни електронни устройства от внезапнипренапрежениякоито могат да възникнат по време на метеорологични бури и да причинят непоправими щети.
Спецификация
| Номер на модел: | P2-FR |
| Номинално напрежение | 100~250V |
| Номинален ток | 10A или 16A |
| Максимална мощност на натоварване | 2300W (10A) или 3680W (16A) |
| Двоен USB | 2xUSB-A |
| 2 USB изхода | 5V–2.1A (всеки) / Общ изход 5V–2.1A |
| Материал на продукта | V0 огнеупорен PC материал |
| Цвят на продукта | Бяло |
| Размер | 260,5 (Д) * 56 (Ш) * 46,3 (В) мм |
| Безжична честота | 2.4G |
| Безжичен стандарт | IEEE 802.11 b/g/n |
Приложение
✤5 в 1 многофункционален интелигентен разклонител
Поддържа едновременно зареждане на множество устройства. С 2xUSB-A порта за зареждане, едновременно зареждане, докато другото устройство е включено в контакта.
✤Дистанционно управление
Приложение за управление и наблюдение на домашните контакти от всяко място. Осигурява ви по-безопасен и енергоспестяващ дом.
✤Сейф
✤ Настройка на графика и обратно броене на времето
Можете да включвате/изключвате захранването по ваш собствен график или да зададете обратно броене от 1 минута до 60 минути чрез приложението.
✤ С безопасен материал
✤ Гласово управление
Този продукт е съвместим с Amazon Alexa и Google Home. Командвайте ги чрез гласа си, за да включвате/изключвате захранването.
Сервизна поддръжка
7 дни в седмицата онлайн предпродажбено обслужване, сервизно обслужване при продажба, следпродажбено обслужване
1 година гаранция



