Външен интелигентен WiFi контакт, водоустойчив IP44, безжично дистанционно управление чрез приложение
Относно този артикул
•【Употреба на открито】: Корпус, устойчив на атмосферни влияния IP44. Идеален за градина, заден двор, кухня, баня, веранда, балкон, гараж, мазе, вътрешен двор или електрическа скара, пръскачка, пералня, коледна елха, ландшафтно осветление, фонтани, лампи, помпи и други електрически уреди за употреба на открито или закрито и др.
•【Дистанционно и гласово управление】: Включвайте или изключвайте електрониката от всяко място със смартфона си, използвайки приложението HBN Smart или просто като давате гласови команди на Amazon Alexa или Google Home Assistant. Не е необходим Hub
•【Мониторинг и планиране на енергията】Мониторинг и планиране на енергията: Следете всяка консумация на вашите устройства, включени в контакта, и задавайте таймери и графици, за да избегнете разхищение за лампи, вентилатор, овлажнител, коледни лампички и др.
Спецификация
| Елемент | ODM европейски интелигентен външен щепсел |
| Модел № | OSP10 |
| Мощност | AC100~240V |
| Номинален ток | 10A или 16A |
| Максимална мощност на натоварване | 2400W или 3840W |
| Входна честота | 50/60Hz |
| Безжичен стандарт | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Консумация на енергия за безжична връзка: | ≤0,8 Вт |
| Размер | 60 (Д) * 50 (Ш) * 86,7 (В) мм |
| Безжична честота | 2.4G |
| Може да има функция за наблюдение на захранването |
Приложение
✤ Мониторинг на потреблението на енергия
Вижте подробна история наODM външен Wifi контакт„потреблението на енергия по всяко време в приложението Tuya.
✤ Настройка на таймера в приложението
✤ Пролетен дизайн
Автоматичното затваряне е по-удобно
✤ Цветът може да бъде избран свободно
Подходящ за френски тип щепсел
✤ Специално оборудване
Умен Wifi контактможе да се използва с различни устройства, включително външно осветление, електрически инструменти, озвучителни системи, оборудване за басейни, къмпинг оборудване, риболовно оборудване и охранителни камери.
сервизна поддръжка
Нашият оператор ще отговори на вашата информация в рамките на 24 часа! Забележка: Моля, уверете се, че имате 2.4 GHz WLAN връзка преди покупка. Този продукт не поддържа 5GHz Wi-Fi мрежи. Ако връзката не се осъществи в „AP режим“, моля, проверете дали рутерът е двубандов WLAN.





