Изпратете ни безплатна оферта още днес!
Ако имате нужда да изпитате пълноценноумен домсистема, интелигентните контакти, разбира се, са от съществено значение. И така, как да изберем добъринтелигентен стенен контактТук ви препоръчвам нашия стенен контакт с USB A иТип C, Вярвам, че не сте виждали този нов продукт на пазара.
Симатопе добър избор:www.simatoper.com
Налични са WiFI, Zigbee, Bluetooth, Matter
Ние сме доставчик на едро
Спецификации
| Номер на модел: | WSPU16 / WSGU16 |
| Номинално напрежение | 100~250V |
| Номинален ток | 10A или 16A |
| Максимална мощност на натоварване | 2400W (10A) или 3840W (16A) |
| Двоен USB | 1xUSB-A + 1xUSB-Type C |
| 2 USB изхода | 5V–2.0A (всеки) / Общ изход 5V–2.0A |
| Материал на продукта | PC или PC + рамка от закалено стъкло |
| Цвят на продукта | Бяло или черно |
| Размер | 86 (Д) * 86 (Ш) * 50 (В) мм |
| Безжична честота | 2.4G |
| Безжичен стандарт | IEEE 802.11 b/g/n |
Относно този артикул
Индикаторна светлинаИндикаторите за захранване и Wi-Fi на лицевата плоча ви помагат да разберете по-ясно за работата на контакта и намаляват объркването.
•Гласово управлениеУмните стенни контакти Tuya са съвместими с Amazon Alexa и Google Home. Просто ги управлявайте с глас, за да включвате/изключвате захранването. Не е необходим хъб и са лесни за инсталиране.
•USB зарядно устройство2 USB чейнджъра могат да контролират включването/изключването на захранването чрез смартфон
•Разписания/ Брояч надолу: Можете да включвате/изключвате захранването по ваш собствен график или да зададете обратно броене от 1 минута до 60 минути чрез приложението
•Проверка от разстояниедали захранването е изключено или не, по-безопасно и енергоспестяващо.
•Разделен контрол: всеки контакт и двата USB порта се управляват отделно чрез приложение, което означава, че можете да управлявате отделни електронни устройства и зарядно устройство директно от вашия смартфон.
Сервизна поддръжка
7 X 24 часа онлайн услуга
1 година гаранция
Приложение
Дистанционно управление
Управлявайте уредите си чрез вашия смартфон, където и да се намирате
уебсайт: www.simatoper.com
Контакт: Джени Лианг
WhatsApp: +86 18029250224
E: Jenny.liang@simatop.com
Време на публикуване: 14 февруари 2023 г.