16A WiFi мини контакт за интелигентен дом, висококачествен щепсел за бразилския пазар
Относно този артикул
Управлявайте удобно вашиядомелектронни устройства и уреди навсякъде и по всяко време.Този уменщепселisлесна за настройване, което ви позволява дистанционно да управлявате устройства и да ги планирате според начина си на живот, дори и да не сте у дома.
Мониторинг на електричествотопомага тида следи енергиятаgутвоятуредконсумиратв реално време.
Контрол чрез приложение и/или гласово управление чрез Amazon Alexa, Google Assistant. Създавайте графици и време, за да автоматизирате дома си.
Спецификация
| Елемент | един интелигентен контакт заБразилия |
| Номинално напрежение | Променлив ток 100-240V |
| Номинален ток | 10А или20A |
| Максимална мощност на натоварване | 2400W/4800W |
| Входна честота | 50/60Hz |
| Размер | 77(Л)*43(П)*71.4(Т) мм |
| Модел № | М31 |
| Безжичен стандарт | WIFI 2.4GHz b/g/n |
| Консумация на енергия за безжична връзка | ≤0,8 Вт |
| Заземяване | Стандартно заземяване |
| Безжична честота | 2.412-2.484GH |
| С функция за мониторинг на енергията | |
Приложение
✤ Дистанционно управление на приложението
С помощта на вашия смартфон или таблет дистанционно управлявайте интелигентния WiFi контакт чрез безплатното приложение Smart Life или Tuya Smart от всяко място и по всяко време. Лесно управлявайте домакинските си уреди.
✤ Споделяне на устройства
✤ Настройка на времето
✤ С безопасен материал и заключване за деца
✤Сервизна поддръжка
7 дни в седмицата онлайн предпродажбено обслужване, сервизно обслужване при продажба, следпродажбено обслужване
1 година гаранция









